Doprava zdarma při nákupu nad 1 200 Kč
8:00 - 15:00
Další kontakt
Flonivin Boulardii, tobolky obsahují 10 miliard prospěšných mikrobů Saccharomyces boulardii, zinek a vitamin D3.
cena vč. 12 % DPH
Flonivin® Boulardii kapsle je doplněk stravy pro speciální lékařské účely s 10 miliardami prospěšných mikroorganismů Saccharomyces boulardii, zinkem a vitamínem D3. Používá se ve spojení se standardní terapií infekce Helicobacter pylori, zánětlivých onemocnění střev a pro regulaci střevní mikroflóry.
Flonivin Boulardii je tou správnou volbou probiotika, které lze užívat spolu s antibiotickou terapií a snížit tak jejich škodlivé účinky. Přídavek optimálních dávek zinku a vitamínu D3 navíc pomáhá regulovat střevní mikroflóru u osob s oslabenou a narušenou imunitou náchylných k častým infekcím.
Čistí a chrání střeva před škodlivými bakteriemi, mikroorganismy a toxiny
Pomáhá zlepšit vstřebávání vápníku a fosforu v těle
Navíc posiluje imunitu a snižuje závažnost a trvání průjmu
Používání Dospělí a děti starší 12 let: Užívejte jednu kapsli jednou denně před jídlem, bez žvýkání a zapijte dostatečným množstvím vody. Přípravek je určen k použití vedle standardní terapie infekce Helicobacter pylori, zánětlivých onemocnění střev a k regulaci střevní mikroflóry.
Výrobek je nutričně nekompletní potravina a není vhodný k použití jako jediný zdroj potravy pro osoby, kterým je určena. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Saccharomyces boulardii, hydroxypropylmethylcelulóza (zahušťovadlo), oxid titaničitý a žlutý oxid železo (barviva), oxid zinečnatý, cholekalciferol, magnesium-stearát (protispékavá látka). Vitamin D3, Zinek
Doporučená denní dávka nesmí být překročena. Přípravek nesmí užívat osoby přecitlivělé na některou ze složek přípravku. Výrobek není určen pro osoby mladší 12 let, osoby se žaludečními vředy a duodenum, stejně jako lidé s hyperkalcémií a hyperparatyreózou. Lidé na antimykotické léčbě by neměli užívat Flonivin® Boulardii, kapsle, protože možný nedostatek terapeutického účinku. Použití přípravků se Saccharomyces boulardii se nedoporučuje u imunokompromitovaných pacientů osoba, osoba na imunosupresivní terapii, včetně pacientů s aloštěpem, přímo po chirurgických operacích, u lidí s krvavými průjmy, stejně jako u lidí s centrál s žilním katetrem. Těhotné a kojící ženy mohou tento přípravek používat pouze na doporučení svého lékaře. Opatrnost je nutná u lidí užívajících thiazidy, kardiotonické glykosidy, rifampicin, isoniazid, fenytoin a barbituráty. Současné užívání s kortikosteroidy může vést ke snížení účinku tohoto přípravku. Výrobek musí být používán pod lékařským dohledem. Není určeno pro parenterální použití.
Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.